Dom

Zapraszamy do naszej drewnianej chaty z bali w Beskidzie Wyspowym.

Miejsce, które Państwu przedstawiamy to przede wszystkim klimatyczny dom położony 600 m n.p.m., na samym szczycie wzniesienia, które miejscowi nazywają Kamieniec.

Dom na Kamieńcu położony jest na skraju lasu, którego szum działa wyjątkowo relaksująco, stopniowo i dyskretnie serwując najbardziej deficytowy dzisiaj towar - SPOKÓJ.

Od południa i zachodu mamy taras, na którym zjecie posiłek przy stole, odpoczniecie w fotelu z książką lub poleniuchujecie na leżaku.

Z tego miejsca można nieskończenie długo kontemplować widoki na Beskidy, Gorce i Tatry, rozpoznając okoliczne szczyty lub planując wycieczki w góry.

Po zmroku zachwyci Was przejrzystość i magia tutejszego nieba. Niewiele zostało już miejsc, gdzie gwiazd jest tak dużo i to na wyciągnięcie ręki.

Dom gościnny ma ok 160 m2 powierzchni łącznie na dwóch poziomach i przygotowany jest na przyjęcie do 12 osób dorosłych + 2 małych dzieci.

Na poddaszu znajdują się 2 sypialnie czteroosobowe, jeden pokój dwuosobowy, łazienka i przestrony hall z małą strefą wypoczynkową. Pokój od strony zachodniej ma duży widokowy balkon.

Na dolnym poziomie znajduje się salon z kominkiem połączony z dużą jadalnią oraz kuchnia i łazienka. W strefie wypoczynkowej usiądziecie wygodnie w fotelu przed kominkiem lub TV.

W jadalni z widokiem na góry duży i wygodny stół pomieści wszystkich gości. Rozkładana kanapa w salonie zapewni dodatkowe miejsca do spania.

Dla spragnionych cywilizacji mamy także WiFi.

Kuchnia jest w pełni wyposażona i posiada bezpośrednie wyjście na taras ze stołem i łąkę, gdzie śniadania smakują najlepiej.

Choć to góry i wszędzie tu pochyło to na zewnątrz przygotowaliśmy dla Was kawałek równego terenu.

Jest tam miejsce na ognisko z rusztem do pieczenia, wygodne leżaki, duża rodzinna huśtawka oraz plac zabaw dla dzieci.

Dom położony jest na hektarowej posesji, z czego 0,5 ha jest ogrodzone dając komfort i bezpieczeństwo naszym gościom.

Jeżeli macie ochotę przyjechać z Waszym czworonogiem to będzie on u nas mile widziany.

Design Nillo